Logo

Nowe mieszkanie, 67,43 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr G5B.72

809 160 zł

12 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 786 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Geometryczna 5B

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Geometryczna 5B

3 pokoje, mieszkanie 67,43 m², piętro 2, oferta nr G5B.72, Geometryczna 5B, Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Geometryczna 5B
SALON Z ANEKSEM29,16 m²SYPIALNIA12,76 m²SYPIALNIA7,40 m²ŁAZIENKA6,99 m²KORYTARZ10,88 m²BALKON7,29 m²
Wymiary mieszkania 67.43 m², G5B.72
Wirtualna makieta 3D mieszkania 67.43 m², G5B.72
204147677372717069684645444342191817161514 20x15.8x24.920x15.8x24.920x15.8x24.9
Plan piętra
Geometryczna 5B - zdjęcie nr 0
Geometryczna 5B - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 67.43 m², G5B.72
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,43 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,29 m²)

Termin oddania:

III etap - gotowa do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę