Logo

Nowe mieszkanie, 43,27 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr G5B.45

584 145 zł

13 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 733 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Geometryczna 5B

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Geometryczna 5B

2 pokoje, mieszkanie 43,27 m², piętro 2, oferta nr G5B.45, Geometryczna 5B, Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Geometryczna 5B
SALON Z ANEKSEM20,71 m²SYPIALNIA12,67 m²ŁAZIENKA4,99 m²KORYTARZ4,67 m²BALKON3,24 m²
Wymiary mieszkania 43.27 m², G5B.45
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.27 m², G5B.45
204147677372717069684645444342191817161514 20x15.8x24.920x15.8x24.920x15.8x24.9
Plan piętra
Geometryczna 5B - zdjęcie nr 0
Geometryczna 5B - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.27 m², G5B.45
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,27 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,24 m²)

Termin oddania:

III etap - gotowa do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę