Logo

Nowe mieszkanie, 66,48 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr G5B.46

797 760 zł

12 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 733 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Geometryczna 5B

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Geometryczna 5B

4 pokoje, mieszkanie 66,48 m², piętro 2, oferta nr G5B.46, Geometryczna 5B, Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Geometryczna 5B
SALON Z ANEKSEM16,86 m²SYPIALNIA11,46 m²SYPIALNIA8,40 m²SYPIALNIA7,20 m²ŁAZIENKA5,21 m²WC1,31 m²KORYTARZ14,49 m²BALKON3,24 m²
Wymiary mieszkania 66.48 m², G5B.46
Wirtualna makieta 3D mieszkania 66.48 m², G5B.46
204147677372717069684645444342191817161514 20x15.8x24.920x15.8x24.920x15.8x24.9
Plan piętra
Geometryczna 5B - zdjęcie nr 0
Geometryczna 5B - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 66.48 m², G5B.46
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

66,48 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,24 m²)

Termin oddania:

III etap - gotowa do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę