Logo

Nowe mieszkanie, 66,12 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr D77

614 916 zł

9 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 877 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Bronowice, ul. Garbarska

SALON Z ANEKSEM24,18 m²SYPIALNIA11,71 m²SYPIALNIA11,17 m²ŁAZIENKA4,34 m²KORYTARZ15,14 m²LOGGIA3,40 m²
Wymiary mieszkania 66.12 m², D77
Wirtualna makieta 3D mieszkania 66.12 m², D77
778281807978111110109108106107
Plan piętra
Garbarska Urban Koncept - zdjęcie nr 0
Garbarska Urban Koncept - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 66.12 m², D77
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,12 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,40 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę