Logo

Nowe mieszkanie, 52,31 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr B25

481 252 zł

9 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 252 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Bronowice, ul. Garbarska

2 pokoje, mieszkanie 52,31 m², piętro 3, oferta nr B25, Garbarska Urban Koncept, Lublin, Bronowice, Bronowice, ul. Garbarska
Wirtualna makieta 3D inwestycji Garbarska Urban Koncept
Plan piętra
Garbarska Urban Koncept - zdjęcie nr 0
Garbarska Urban Koncept - zdjęcie nr 1
Garbarska Urban Koncept - zdjęcie nr 2
4
Lokalizacja mieszkania 52.31 m², B25
Mapa
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,31 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę