Logo

Nowe mieszkanie, 62,47 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr D82

587 218 zł

9 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 747 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Bronowice, ul. Garbarska

SALON Z ANEKSEM20,33 m²SYPIALNIA10,10 m²SYPIALNIA9,41 m²SYPIALNIA8,96 m²ŁAZIENKA5,82 m²KORYTARZ8,43 m²BALKON4,89 m²
Wymiary mieszkania 62.47 m², D82
Wirtualna makieta 3D mieszkania 62.47 m², D82
778281807978111110109108106107
Plan piętra
Garbarska Urban Koncept - zdjęcie nr 0
Garbarska Urban Koncept - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 62.47 m², D82
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

62,47 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,89 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę