Logo

Nowe mieszkanie, 75,14 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr D99

676 260 zł

9 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 164 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Bronowice, ul. Garbarska

SALON Z ANEKSEM20,07 m²SYPIALNIA14,61 m²SYPIALNIA11,05 m²SYPIALNIA10,23 m²ŁAZIENKA7,84 m²KORYTARZ12,15 m²BALKON4,89 m²
Wymiary mieszkania 75.14 m², D99
Wirtualna makieta 3D mieszkania 75.14 m², D99
657069686766999897969495
Plan piętra
Garbarska Urban Koncept - zdjęcie nr 0
Garbarska Urban Koncept - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 75.14 m², D99
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,14 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,89 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę