Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,70 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr TB#705294595

799 000 zł

17 484 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Edwarda Habicha

3 pokoje, mieszkanie 45,70 m², piętro 1, oferta nr , TB#705294595, Warszawa, Edwarda Habicha
TB#705294595 - zdjęcie nr 0
TB#705294595 - zdjęcie nr 1
TB#705294595 - zdjęcie nr 2
TB#705294595 - zdjęcie nr 3
TB#705294595 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,70 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę