Logo

Nowe mieszkanie, 60,52 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr F1-9-66

1 049 000 zł

17 333 zł /m²

Rata 4 908 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Szczepin, ul. Długa/Gnieźnieńska

3 pokoje, mieszkanie 60,52 m², piętro 9, oferta nr F1-9-66, Lokum Porto Etap VI, Wrocław, Szczepin, ul. Długa/Gnieźnieńska
Lokum Porto Etap VI - zdjęcie nr 0
Lokum Porto Etap VI - zdjęcie nr 1
Lokum Porto Etap VI - zdjęcie nr 2
Lokum Porto Etap VI - zdjęcie nr 3
Lokum Porto Etap VI - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 60.52 m², F1-9-66
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,52 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska (płatna dodatkowo)

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (11,31 m²)

Termin oddania:

VI etap - gotowe do odbioru

Certyfikat energetyczny (plik):

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę