Nowe mieszkanie, 100,87 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr E1-6-70
1 519 000 zł
15 059 zł /m²
okazyjna cena
Rata 7 107 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Lokum Porto Etap VI
Wrocław, Szczepin, ul. Długa/Gnieźnieńska

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
100,87 m²
Piętro:
6 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,69 m
Strony świata:
północ (N), wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska (płatna dodatkowo)
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (23,04 m²)
Termin oddania:
VI etap - gotowe do odbioru
Certyfikat energetyczny (plik):
Negocjuj cenę