Logo

Nowe mieszkanie, 60,76 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr A2.5.7.M28

951 502 zł

15 660 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 452 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Promenady

Wrocław, Kleczków, Psie Pole, ul. Czesława Miłosza

3 pokoje, mieszkanie 60,76 m², piętro 7, oferta nr A2.5.7.M28, Nowe Promenady, Wrocław, Kleczków, Psie Pole, ul. Czesława Miłosza
SALON Z ANEKSEM22,68 m²SYPIALNIA12,67 m²SYPIALNIA12,25 m²ŁAZIENKA4,74 m²KORYTARZ8,37 m²BALKON18,00 m²BALKON11,04 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,76 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,72 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (18,00 m²), balkon (11,04 m²)

Termin oddania:

luty 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę