Logo

Nowe mieszkanie, 42,66 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr A2.4.6.M51

797 059 zł

18 684 zł /m²

Rata 3 729 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Promenady

Wrocław, Kleczków, Psie Pole, ul. Czesława Miłosza

2 pokoje, mieszkanie 42,66 m², piętro 6, oferta nr A2.4.6.M51, Nowe Promenady, Wrocław, Kleczków, Psie Pole, ul. Czesława Miłosza
Rzut
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,66 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,00 m²), taras (24,76 m²)

Termin oddania:

luty 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę