Logo

Nowe mieszkanie, 64,72 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A2.3.1.M1

968 082 zł

14 958 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 529 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Promenady

Wrocław, Kleczków, Psie Pole, ul. Czesława Miłosza

3 pokoje, mieszkanie 64,72 m², piętro 1, oferta nr A2.3.1.M1, Nowe Promenady, Wrocław, Kleczków, Psie Pole, ul. Czesława Miłosza
SALON Z ANEKSEM27,03 m²SYPIALNIA12,51 m²SYPIALNIA10,55 m²ŁAZIENKA7,58 m²KORYTARZ7,10 m²BALKON9,17 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,72 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,72 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,17 m²)

Termin oddania:

luty 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę