Logo

Nowe mieszkanie, 57,30 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 20

567 270 zł

9 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 654 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Cicha 21

Mińsk Mazowiecki, ul. Cicha 21

3 pokoje, mieszkanie 57,30 m², parter, oferta nr 20, Cicha 21, Mińsk Mazowiecki, ul. Cicha 21
1 / 2
Cicha 21 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 57.3 m², 20
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,30 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

I kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę