Logo

Nowe mieszkanie, 77,00 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 9

739 200 zł

9 600 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 459 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Cicha 21

Mińsk Mazowiecki, ul. Cicha 21

4 pokoje, mieszkanie 77,00 m², piętro 1, oferta nr 9, Cicha 21, Mińsk Mazowiecki, ul. Cicha 21
1 / 2
Cicha 21 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 77 m², 9
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,00 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

I kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę