+8
Nowe mieszkanie, 64,83 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr BN10/C/506
945 870 zł
14 590 zł /m²
okazyjna cena
Rata 4 425 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Braniborska 10
Wrocław, Stare Miasto, ul. Braniborska 10

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
64,83 m²
Piętro:
5 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,89 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę