Logo

Nowe mieszkanie, 52,48 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr C02.3.52

699 934 zł

13 337 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Skwer Witosa

Piastów, ul. Bodycha/Witosa

3 pokoje, mieszkanie 52,48 m², piętro 3, oferta nr C02.3.52, Skwer Witosa, Piastów, ul. Bodycha/Witosa
1 / 2
Skwer Witosa - zdjęcie nr 0
Skwer Witosa - zdjęcie nr 1
Skwer Witosa - zdjęcie nr 2
Skwer Witosa - zdjęcie nr 3
Skwer Witosa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52.48 m², C02.3.52
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,48 m²

Piętro:

3 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (16,37 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę