+2
Nowe mieszkanie, 52,62 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A01.0.09
703 617 zł
13 372 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 292 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Skwer Witosa
Piastów, ul. Bodycha/Witosa
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
52,62 m²
Piętro:
parter
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (10,67 m²), ogródek (30,16 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Zapytaj o ofertę