Nowe mieszkanie, 74,28 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 3B-4-3
696 246 zł
9 373 zł /m²
Monitoring cen
Inwestycja Naramowice Odnova
Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
74,28 m²
Piętro:
4 piętro
Wys. mieszkania:
2,70 m
Strony świata:
północ (N), południe (S)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,58 m²), balkon (4,28 m²), taras (3,04 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru