Logo

Nowe mieszkanie, 70,40 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr M47

1 157 650 zł

16 444 zł /m²

Rata 5 416 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Belgradzka 114C

3 pokoje, mieszkanie 70,40 m², piętro 9, oferta nr M47, Unikat Apartamenty D, Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Belgradzka 114C
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 0
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 1
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 2
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 3
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 70.4 m², M47
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,40 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę