Logo

Nowe mieszkanie, 70,97 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr M17

1 063 840 zł

14 990 zł /m²

Rata 4 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Belgradzka 114C

3 pokoje, mieszkanie 70,97 m², piętro 3, oferta nr M17, Unikat Apartamenty D, Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Belgradzka 114C
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 0
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 1
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 2
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 3
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 70.97 m², M17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,97 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę