Logo

Nowe mieszkanie, 41,93 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr M30

695 619 zł

16 590 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 255 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Belgradzka 114C

2 pokoje, mieszkanie 41,93 m², piętro 5, oferta nr M30, Unikat Apartamenty D, Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Belgradzka 114C
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 0
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 1
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 2
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 3
Unikat Apartamenty D - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 41.93 m², M30
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,93 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę