Logo

Nowe mieszkanie, 64,95 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 23

746 925 zł

11 500 zł /m²

Rata 3 495 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja 28 Czerwca 1956 r.

Poznań, Wilda, Dębiec, ul. 28 Czerwca 1956 r. 346

SALON Z ANEKSEM26,10 m²SYPIALNIA13,50 m²SYPIALNIA10,20 m²ŁAZIENKA4,20 m²WC3,30 m²KORYTARZ8,00 m²BALKON3,33 m²LOGGIA5,58 m²
Wymiary mieszkania 64.95 m², 23
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 0
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 1
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 2
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 64.95 m², 23
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,95 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,33 m²), loggia (5,58 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę