Logo

Nowe mieszkanie, 80,69 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr WS-B2-LM-M.2.6

1 113 522 zł

13 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 210 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wilda Story

Poznań, Wilda, ul. 28 Czerwca 1956 r. 156

3 pokoje, mieszkanie 80,69 m², piętro 2, oferta nr WS-B2-LM-M.2.6, Wilda Story, Poznań, Wilda, Wilda, ul. 28 Czerwca 1956 r. 156
Wilda Story - zdjęcie nr 0
Wilda Story - zdjęcie nr 1
Wilda Story - zdjęcie nr 2
Wilda Story - zdjęcie nr 3
Wilda Story - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 80.69 m², WS-B2-LM-M.2.6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

80,69 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,26 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę