Logo

Nowe mieszkanie, 55,96 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr WS-B1-LM-M.4.19

864 582 zł

15 450 zł /m²

Rata 4 045 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wilda Story

Poznań, Wilda, ul. 28 Czerwca 1956 r. 156

2 pokoje, mieszkanie 55,96 m², piętro 4, oferta nr WS-B1-LM-M.4.19, Wilda Story, Poznań, Wilda, Wilda, ul. 28 Czerwca 1956 r. 156
Wilda Story - zdjęcie nr 0
Wilda Story - zdjęcie nr 1
Wilda Story - zdjęcie nr 2
Wilda Story - zdjęcie nr 3
Wilda Story - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.96 m², WS-B1-LM-M.4.19
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

55,96 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,97 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę