Logo

Nowe mieszkanie, 104,29 m², 5 pokoi, 4 piętro, oferta nr D/109

1 355 770 zł

13 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 343 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. ks. Józefa Meiera 70

5 pokoi, mieszkanie 104,29 m², piętro 4, oferta nr D/109, Przystanek Prądnik, Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. ks. Józefa Meiera 70
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 0
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 1
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 2
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 3
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 104.29 m², D/109
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

104,29 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (9,81 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę