Logo

Nowe mieszkanie, 73,43 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr D/114

976 619 zł

13 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 569 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. ks. Józefa Meiera 70

4 pokoje, mieszkanie 73,43 m², piętro 6, oferta nr D/114, Przystanek Prądnik, Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. ks. Józefa Meiera 70
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 0
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 1
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 2
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 3
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 73.43 m², D/114
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,43 m²

Piętro:

6 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (10,04 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę