Logo

Nowe mieszkanie, 104,29 m², 5 pokoi, 3 piętro, oferta nr D/105

1 345 341 zł

12 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 295 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. ks. Józefa Meiera 70

5 pokoi, mieszkanie 104,29 m², piętro 3, oferta nr D/105, Przystanek Prądnik, Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, ul. ks. Józefa Meiera 70
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 0
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 1
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 2
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 3
Przystanek Prądnik - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 104.29 m², D/105
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

104,29 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (9,81 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę