Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 73,76 m², 5 pokoi, 4 piętro, oferta nr SMSIPE601

670 000 zł

9 084 zł /m²

Rata 3 135 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Henryka Sienkiewicza

5 pokoi, mieszkanie 73,76 m², piętro 4, oferta nr , SMSIPE601, Łódź, Henryka Sienkiewicza
SMSIPE601 - zdjęcie nr 0
SMSIPE601 - zdjęcie nr 1
SMSIPE601 - zdjęcie nr 2
SMSIPE601 - zdjęcie nr 3
SMSIPE601 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 73.76 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

73,76 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

3,20 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1912

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę