Logo

Nowe mieszkanie, 34,02 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr C.05.M084

602 154 zł

17 700 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 817 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Złota Wilga

Warszawa, Praga Południe, Gocław, ul. Złotej Wilgi 2

1 pokój, mieszkanie 34,02 m², piętro 5, oferta nr C.05.M084, Złota Wilga, Warszawa, Praga Południe, Gocław, ul. Złotej Wilgi 2
SALON Z ANEKSEM24,82 m²ŁAZIENKA4,16 m²KORYTARZ5,04 m²BALKON7,58 m²
Wymiary mieszkania 34.02 m², C.05.M084
Wirtualna makieta 3D mieszkania 34.02 m², C.05.M084
C.05.M084C.05.M083C.05.M085B.05.M049B.05.M050B.05.M051B.05.M052B.05.M053B.05.M054A.05.M015A.05.M014A.05.M013
Plan piętra
Złota Wilga - zdjęcie nr 0
Złota Wilga - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 34.02 m², C.05.M084
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,02 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,58 m²)

Termin oddania:

pierwsza połowa 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę