Logo

Nowe mieszkanie, 26,49 m², 1 pokój, parter, oferta nr 2.C.0.04

370 197,75 zł

13 975,00 zł /m²

Rata 1 732 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol LakeSide

Lublin, Wrotków, ul. Zemborzycka

1 pokój, mieszkanie 26,49 m², parter, oferta nr 2.C.0.04, Murapol LakeSide, Lublin, Wrotków, ul. Zemborzycka
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 0
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 1
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 2
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 3
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 26.49 m², 2.C.0.04
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,49 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (29,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę