Logo

Nowe mieszkanie, 40,23 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 2.B.0.05

542 099,25 zł

13 475,00 zł /m²

Rata 2 536 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol LakeSide

Lublin, Wrotków, ul. Zemborzycka

2 pokoje, mieszkanie 40,23 m², parter, oferta nr 2.B.0.05, Murapol LakeSide, Lublin, Wrotków, ul. Zemborzycka
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 0
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 1
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 2
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 3
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 40.23 m², 2.B.0.05
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,23 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (11,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę