Logo

Nowe mieszkanie, 35,64 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 1.B.0.02

430 174,80 zł

12 070,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 013 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol LakeSide

Lublin, Wrotków, ul. Zemborzycka

2 pokoje, mieszkanie 35,64 m², parter, oferta nr 1.B.0.02, Murapol LakeSide, Lublin, Wrotków, ul. Zemborzycka
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 0
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 1
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 2
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 3
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.64 m², 1.B.0.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,64 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (4,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę