Logo

Nowe mieszkanie, 53,21 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2.B.0.06

679 757,75 zł

12 775,00 zł /m²

Rata 3 180 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol LakeSide

Lublin, Wrotków, ul. Zemborzycka

3 pokoje, mieszkanie 53,21 m², parter, oferta nr 2.B.0.06, Murapol LakeSide, Lublin, Wrotków, ul. Zemborzycka
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 0
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 1
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 2
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 3
Murapol LakeSide - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 53.21 m², 2.B.0.06
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,21 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (28,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę