Logo

Nowe mieszkanie, 43,31 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr PF-M-05.088

1 643 429 zł

37 946 zł /m²

Rata 7 689 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja PianoForte

Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Zajączkowska 3

1 pokój, mieszkanie 43,31 m², piętro 5, oferta nr PF-M-05.088, PianoForte, Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Zajączkowska 3
PianoForte - zdjęcie nr 0
PianoForte - zdjęcie nr 1
PianoForte - zdjęcie nr 2
PianoForte - zdjęcie nr 3
PianoForte - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 43.31 m², PF-M-05.088
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

43,31 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,79 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,08 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę