Logo

Nowe mieszkanie, 42,42 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr PF-M-02.016

1 354 120 zł

31 922 zł /m²

Rata 6 336 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja PianoForte

Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Zajączkowska 3

1 pokój, mieszkanie 42,42 m², piętro 2, oferta nr PF-M-02.016, PianoForte, Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Zajączkowska 3
PianoForte - zdjęcie nr 0
PianoForte - zdjęcie nr 1
PianoForte - zdjęcie nr 2
PianoForte - zdjęcie nr 3
PianoForte - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.42 m², PF-M-02.016
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

42,42 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,79 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,13 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Nowa kawalerka na sprzedaż, Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Zajączkowska 3, PF-M-02.016 | Tabelaofert.pl