Logo

Nowe mieszkanie, 33,37 m², 1 pokój, parter, oferta nr MLAAB/C/0/10

617 345 zł

18 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 888 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Rayskiego

1 pokój, mieszkanie 33,37 m², parter, oferta nr MLAAB/C/0/10, Metro Life Apartamenty, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Rayskiego
SALON21,70 m²KUCHNIA3,78 m²ŁAZIENKA4,40 m²KORYTARZ3,49 m²OGRÓDEK22,63 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,37 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,80 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (22,63 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę