Logo

Nowe mieszkanie, 40,14 m², 1 pokój, parter, oferta nr E/3

754 632 zł

18 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 531 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja 29. Aleja

Kraków, Stare Miasto, Warszawskie, ul. Prandoty 10c / al. 29 Listopada

1 pokój, mieszkanie 40,14 m², parter, oferta nr E/3, 29. Aleja, Kraków, Stare Miasto, Warszawskie, ul. Prandoty 10c / al. 29 Listopada
SALON Z ANEKSEM29,68 m²ŁAZIENKA4,44 m²KORYTARZ6,02 m²TARAS4,39 m²OGRÓDEK6,65 m²
Wymiary mieszkania 40.14 m², E/3
29. Aleja - zdjęcie nr 0
29. Aleja - zdjęcie nr 1
29. Aleja - zdjęcie nr 2
29. Aleja - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 40.14 m², E/3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

40,14 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,39 m²), ogródek (6,65 m²)

Termin oddania:

Budynek E - III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę