Logo

Nowe mieszkanie, 28,23 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr A.406

392 369 zł

13 899 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 836 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 28

1 pokój, mieszkanie 28,23 m², piętro 4, oferta nr A.406, Rezydencja Śródmiejska, Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 28
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 0
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 1
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 2
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 3
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 28.23 m², A.406
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,23 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,17 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę