Logo

Nowe mieszkanie, 47,05 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr M.2.3

592 783 zł

12 599 zł /m²

Rata 2 773 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 28

2 pokoje, mieszkanie 47,05 m², piętro 2, oferta nr M.2.3, Rezydencja Śródmiejska, Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 28
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 0
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 1
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 2
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 3
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 47.05 m², M.2.3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,05 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (1,97 m²), balkon (1,19 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę