Logo

Nowe mieszkanie, 39,07 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr B.205

473 528 zł

12 120 zł /m²

Rata 2 216 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 28

1 pokój, mieszkanie 39,07 m², piętro 2, oferta nr B.205, Rezydencja Śródmiejska, Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 28
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 0
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 1
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 2
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 3
Rezydencja Śródmiejska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.07 m², B.205
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

39,07 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,65 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę