Logo

Nowe mieszkanie, 34,96 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr 5.17

430 008 zł

12 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 012 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Diasfera III

Łódź, Śródmieście, al. Piłsudskiego 37

1 pokój, mieszkanie 34,96 m², piętro 5, oferta nr 5.17, Diasfera III, Łódź, Śródmieście, al. Piłsudskiego 37
1 / 2
Diasfera III - zdjęcie nr 0
Diasfera III - zdjęcie nr 1
Diasfera III - zdjęcie nr 2
Diasfera III - zdjęcie nr 3
Diasfera III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 34.96 m², 5.17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,96 m²

Piętro:

5 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,92 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę