Logo

Nowe mieszkanie, 31,39 m², 1 pokój, 8 piętro, oferta nr 2.3/8/M4

426 904 zł

13 600 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 997 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lechicka 65

Poznań, Piątkowo, ul. Lechicka 65

1 pokój, mieszkanie 31,39 m², piętro 8, oferta nr 2.3/8/M4, Lechicka 65, Poznań, Piątkowo, ul. Lechicka 65
SALON Z ANEKSEM21,30 m²ŁAZIENKA3,90 m²KORYTARZ6,19 m²
Wymiary mieszkania 31.39 m², 2.3/8/M4
Lechicka 65 - zdjęcie nr 0
Lechicka 65 - zdjęcie nr 1
Lechicka 65 - zdjęcie nr 2
Lechicka 65 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 31.39 m², 2.3/8/M4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,39 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,61 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę