Logo

Nowe mieszkanie, 30,71 m², 1 pokój, parter, oferta nr 2.1/0/M1

414 585 zł

13 500 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 940 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lechicka 65

Poznań, Piątkowo, ul. Lechicka 65

1 pokój, mieszkanie 30,71 m², parter, oferta nr 2.1/0/M1, Lechicka 65, Poznań, Piątkowo, ul. Lechicka 65
Lechicka 65 - zdjęcie nr 0
Lechicka 65 - zdjęcie nr 1
Lechicka 65 - zdjęcie nr 2
Lechicka 65 - zdjęcie nr 3
Lechicka 65 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 30.71 m², 2.1/0/M1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,71 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (24,47 m²), loggia (1,92 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę