Logo

Nowe mieszkanie, 29,18 m², 1 pokój, parter, oferta nr A/5

510 650 zł

17 500 zł /m²

Rata 2 389 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Hubska 100 etap 2

Wrocław, Huby, ul. Hubska 100

1 pokój, mieszkanie 29,18 m², parter, oferta nr A/5, Hubska 100 etap 2, Wrocław, Huby, Krzyki, ul. Hubska 100
SALON Z ANEKSEM18,74 m²ŁAZIENKA5,94 m²KORYTARZ4,50 m²TARAS4,84 m²OGRÓDEK17,75 m²
Wymiary mieszkania 29.18 m², A/5
Hubska 100 etap 2 - zdjęcie nr 0
Hubska 100 etap 2 - zdjęcie nr 1
Hubska 100 etap 2 - zdjęcie nr 2
Hubska 100 etap 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 29.18 m², A/5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,18 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,84 m²), ogródek (17,75 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę