+3
Nowe mieszkanie, 32,45 m², 1 pokój, parter, oferta nr 23
300 485 zł
9 260 zł /m²
Rata 1 406 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Bulwar - budynek 4
Bartąg, ul. Bartąska

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
32,45 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,59 m
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,75 m²)
Termin oddania:
sierpień 2026
Zapytaj o ofertę