Logo

Nowe mieszkanie, 58,56 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 20

534 715 zł

9 131 zł /m²

Rata 2 502 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bartąg, ul. Bartąska

4 pokoje, mieszkanie 58,56 m², piętro 3, oferta nr 20, Osiedle Bulwar - budynek 4, Bartąg, ul. Bartąska
Osiedle Bulwar - budynek 4 - zdjęcie nr 0
Osiedle Bulwar - budynek 4 - zdjęcie nr 1
Osiedle Bulwar - budynek 4 - zdjęcie nr 2
Osiedle Bulwar - budynek 4 - zdjęcie nr 3
Osiedle Bulwar - budynek 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 58.56 m², 20
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

58,56 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,59 m

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,53 m²)

Termin oddania:

sierpień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę