Nowe mieszkanie, 66,26 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 25
616 355 zł
9 302 zł /m²
Rata 2 884 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Bulwar - budynek 4
Bartąg, ul. Bartąska

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
66,26 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,59 m
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (16,56 m²), balkon (5,55 m²)
Termin oddania:
sierpień 2026
Zapytaj o ofertę