+2
Nowe mieszkanie, 41,26 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 8
391 550 zł
9 490 zł /m²
Rata 1 832 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Bulwar - budynek 4
Bartąg, ul. Bartąska

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
41,26 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,59 m
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (3,53 m²)
Termin oddania:
sierpień 2026
Zapytaj o ofertę