Logo

Nowe mieszkanie, 45,42 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 16

427 705 zł

9 417 zł /m²

Rata 2 001 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bartąg, ul. Bartąska

2 pokoje, mieszkanie 45,42 m², piętro 3, oferta nr 16, Osiedle Bulwar - budynek 4, Bartąg, ul. Bartąska
Osiedle Bulwar - budynek 4 - zdjęcie nr 0
Osiedle Bulwar - budynek 4 - zdjęcie nr 1
Osiedle Bulwar - budynek 4 - zdjęcie nr 2
Osiedle Bulwar - budynek 4 - zdjęcie nr 3
Osiedle Bulwar - budynek 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 45.42 m², 16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,42 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,59 m

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,68 m²)

Termin oddania:

sierpień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę